زمینه های فعالیت

تاریخچه شرکت :
شرکت توسعه مسکن کویر(سهامی خاص) از شرکت های تابعه شرکت سازمان توسعه مسکن ایران ( وابسته به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی) می باشد که در سال 1374 تاسیس و تحت شماره 116927 در اداره ثبت شرکت های استان تهران به ثبت رسید و در سال 1380 دفتر شرکت به شهرستان یزد منتقل و به شماره 5652 در اداره ثبت شرکت های استان یزد ثبت شده است.

ترکیب اعضای هیئت مدیره شرکت:

شرکت توسعه مسكن خاوران به نمایندگی آقای محمد جواد حاجي محمد رضايي به سمت مديرعامل و عضو هیئت مدیره

شرکت توسعه مسکن خوزستان به نمایندگی آقای محمود رمضانی به سمت رئيس هیئت مدیره

شرکت توسعه مسکن آذربایجان به نمایندگی آقای محمدحسین دهقانی تفتی به سمت نایب رئیس هیئت مدیره

موضوع فعالیت شرکت طبق اساسنامه به شرح زیر می باشد

زمینه های فعالیت شرکت (طبق اساسنامه) :
1-    مطالعه ، بررسی و تهیه هرگونه طرح جهت مجتمع های مسکونی ، تجاری ، اداری ،  فرهنگی ورزشی ، آموزشی و یا هر نوع پروژه ساختمانی در داخل و یا خارج از کشور متناسب با نیاز جامعه و اجرای آنها به طور مستقیم و یا در قالب قراردادهای پیمانکاری ، مشارکت و یا هرگونه قرارداد دیگر با اشخاص حقیقی یا حقوقی اعم از خصوصی ، دولتی یا عمومی غیردولتی و یا شرکت های وابسته به آن ها و غیره.

تبصره: هرگونه فعالیت در خارج از کشور منوط به تصویب مجمع خواهد بود.

2-    آماده سازی اراضی
3-    طراحی و انجام کلیه خدمات مشاوره ای و همچنین اجرای پروژه های ساختمانی ، صنعتی ، تاسیساتی و شهرسازی ، راهسازی ، احداث شهرک ها ، تولید انبوه مسکن و هرگونه پروژه عمرانی
4-    انجام  معامله و انعقاد قرارداد و انجام مطالعات مهندسی ، صنعتی و مدیریت صنعتی ، خرید خدمت از سایر موسسات تخصصی ، انعقاد قراردادهای داخلی و یا خارجی و خرید و فروش مواد و مصالح و ماشین آلات و تجهیزات ساختمانی ، راهسازی و تاسیساتی از منابع داخلی و یا صادرات و واردات ، سرمایه گذاری و مشارکت در سهام شرکت ها اعم از شرکتهای پذیرفته شده در بورس و یا سایر شرکت ها.

تبصره : معاملات و انعقاد قراردادهای خارجی و یا صادرات و واردات و مشارکت در سهام شرکت های دیگر با تصویب مجمع انجام گیرد.

5-    انجام تحقیقات و یا حمایت مالی از تحقیقات سایر موسسات و فراهم نمودن سایر امکانات لازم.

شرح فعالیت های انجام شده :
شرکت در سال 1374 فعالیت خود را در سطح استان های هرمزگان ، کرمان و یزد با پیمان مدیریت پروژه های سازمان توسعه مسکن استان های تحت پوشش آغاز و با توجه به وسعت و امکانات استان های تحت پوشش به عنوان یکی از شرکت های موفق در بین شرکت های توسعه مسکن شناخته شد.

اين شركت در زمينه هاي راه و شهرسازي، شهرك سازي، انبوه سازي واحدهاي مسكوني، تجاري و اداري و هر گونه پروژه عمراني فعاليت دارد.

برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد کنید

  • تلفن دفتر مركزي يزد : 8240858,8270946 0353
  • آدرس : یزد - صفائيه - ملاصدرا - فرعي 6 - پلاک 15